MENU ČESKOPartneři jsou zásadními hráči při budování a úspěchu prestižní a společenské události 2024/25.

Ať už jsou globálními partnery nebo národními partnery prémiovými či oficiálními, podílejí se na realizaci a prezentacích učiněných objevů.

Jejich přínos může být finanční nebo technický, prostřednictvím poskytování produktů a služeb: spolupracují tak na organizaci a pořádání události, a to i díky svému know-how, které dávají k dispozici realizačním týmům.

Partneři se stávají ambasadory vize pochopení kulturního dědictví, mobilizují celý svůj systém (zaměstnance, zákazníky, dodavatele atd.) k propagaci události a aktivně přispívají k rozvoji projektu pochopení a vysvětlení kulturního dědictví v roce 2024/25.ZEMAN Váhy s.r.o.

Společnost ZEMAN Váhy vyrábí průmyslové váhy značky ZEVA a terminály, importuje a prodává vážicí techniku v celé její škále, dále importuje a prodává registrační a počítačové pokladny, příslušenství a doplňky k POS systémům, prodává a implementuje obchodní a expediční software a současně provádí servis a veškeré služby ke všem prodávaným produktům.

 • Distribuce vážicí techniky CAS v plném sortimentu pro český trh
 • Vlastní vývoj a výroba průmyslových vah značky ZEVA pro masozpracující a potravinářský průmysl a zemědělství – můstkových, podlahových, paletových, nájezdových, visutých, jatečních, dobytčích, závěsných, jeřábových a silničních mostových
 • Distribuce a prodej komponent pro vážení a ostatních speciálních vah
 • Prodej registračních pokladen QUORION a EURO
 • Prodej počítačů, POS systémů, obchodních a restauračních terminálů a příslušenství (tiskárny, displeje, peněžní zásuvky)
 • Prodej obchodního, skladového, expedičního software od významných výrobců (CONTO, INDAS)
 • Prodej obchodních a průmyslových terminálů PT pro aplikaci skladového a expedičního systému s napojením vah
 • Provádění servisu na veškerá dodávaná zařízení a software včetně metrologických úkonů jako justáž a úřední ověření vah (cejchování) ve spolupráci s ČMI
 • Provádění kalibrací vah v rámci vlastní akreditované kalibrační laboratoře č. 2324

 

PŘEMYSL VESELÝstavební a inženýrská činnost s. r. o.

Soukromá stavební firma s obchodním názvem PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. byla založena v roce 1991. Specializujeme se především na výstavbu, rekonstrukce a opravy inženýrských sítí a komunikací.

V průběhu let jsme věnovali značné finanční prostředky na modernizaci a nákup nových strojů a zařízení. Mohli jsme tak rozšířit svůj výrobní program i o objekty pozemního a průmyslového stavitelství, jako jsou servisní a výrobní haly, čistírny odpadních vod, čerpací stanice a v neposlední řadě i stavby rodinných a bytových domů, s úpravami jejich okolí podle přání majitelů.

Ke komplexnosti oprav a rekonstrukcí povrchů komunikací patří i výstavba nových chodníků, odstavných parkovacích ploch, terénních a sadových úprav. Zaměřujeme se také na ekologické stavby, mezi které patří budování nových parků, sportovních a dětských hřišť s přírodním i umělým povrchem, úpravy koryt potoků, rybníků, požárních nádrží a rekultivace skládek odpadů.

Mezi tradiční investory, jejichž záměry realizujeme, patří Brněnské vodárny a kanalizace a.s., Brněnské komunikace a.s. a v neposlední řadě město Brno samotné.

HOTEL AVANTI

Plánujete služební cestu a hledáte pohodlný hotel v Brně? Organizujete náročnou konferenci, nebo si chcete jen užít víkend sami nebo s rodinou? Vsaďte na výhody pobytu v Hotelu AVANTI v Brně. Najdete zde moderní pokoje, bezplatné wellness na střeše hotelu, odkud máte Brno jako na dlani. Stylový bowling bar pro večerní odreagování i krásné privátní wellness.

Pokud hledáte hotel, který Vám poskytne krom komfortního ubytování i relaxaci formou wellness, masáží a bowling baru, je Hotel AVANTI v Brně tou správnou volbou. Věříme, že se budete rádi vracet. 

Parkování zdarma pro ubytované hosty a bezplatné Wi-Fi připojení je v našem hotelu samozřejmostí. Stačí, když přijedete, shodíte věci na pokoji a vyrazíte do města za programem, nebo na schůzku. Nacházíme se v klidném prostředí blízko parku Lužánky, nedaleko centra Brna.

Brno leží v srdci Evropy. Nabízí nepřeberné možnosti vyžití jak kulturního tak zábavního charakteru. Navštivte divadla, kina, kluby, památky, hrad Špilberk, katedrálu Petrov nebo promenádu na hradbách nad Novými sady. Brno je známo nejen pořádáním nejrůznějších slavností ale i živou hudbou, která se line ulicemi města.

Díky své poloze je Hotel AVANTI vhodný i pro pracovní schůzky. Z hotelu se dostanete během chvíle do centra města, které Vás vtáhne svou atmosférou. Hotel AVANTI není jediný velký hotel v Brně, nicméně si ho jistě zamilujete pro svou historii, komfort a milý personál.

Pokud hledáte klidné ubytování, které je ovšem dostupné z centra, tak je Hotel AVANTI tím pravým místem. Nyní si můžete REZERVOVAT POKOJ přes náš rezervační systém a máte garantovánu nejlepší cenu.

Ubytování

Komfortní ubytování, to je Hotel AVANTI Brno. Naše ubytování nabízí několik typů pokojů, podívejte se na ně a vyberte si ten svůj. Speciální nabídky v podobě výhodných pobytových balíčků… 

Konference

Pomůžeme vám zorganizovat kongres, konferenci nebo školení. Poradíme si i s přípravou plesu, svatby, nebo firemního večírku. Obraťte se na nás a užijte si dobrý pocit z perfektně…

Relax centrum

Oddechněte si po náročném dnu plném pracovních schůzek nebo si vychutnejte den zasloužené dovolené. Ubytujte se v našem hotelu a využijte naše relaxační centrum na střeše zcela zdarma!…  

Vlastní cesta

Vlastní cesta byla založena jako poradenský portál určený všem poradcům a potenciálním klientům. Hledá praktická a snadno aplikovatelná řešení moderních metod i norem jako ISO 9001, ISO 14001, AS 9100 k rozvoji firem a jednotlivců. Portál byl oficiálně spuštěn 1.6. 2006. První myšlenka a přípravy portálu začaly již v říjnu 2005.

VLASTNÍ CESTA – INTERNETOVÝ PORTÁL PRO PORADCE A TY, CO HLEDAJÍ POMOC

Internetový portál Vlastní cesta založil Jiří Střelec po mnoha-leté zkušenosti v oblasti poradenství. Založil jej, protože je mnoho podnikatelů, manažerů, lidí, kteří potřebují pomoc a ne vždy si mohou dovolit platit profesionální poradenskou agenturu. Ve většině případů ještě specializovanou na jeden obor. Když potřebují 2 specializace musí přijít 2 poradci. Potřebují najít právě toho, kdo rozumí jejich problematice a je ochoten jim pomoci najít správnou cestu, směr. To je mnohdy důležitější než jen samotné vyřešení konkrétního problému.

PROČ "VLASTNÍ CESTA"

Každý člověk si ve svém životě jde vlastní cestou. Někdy se ocitne ve stínu, jindy zase na křižovatce. Kudy se vydat a kam udělat další krok je na nás samotných. Vždy však máme možnost se s někým poradit o tom v jaké situaci jsme, kam vedou možné cesty a co sebou přinesou. V tom nám však nejlépe pomůže kvalifikovaný a zkušený poradce. Poradce, který danou oblast zná lépe než my. Nemůžeme přece znát vše a k tomu ještě do detailu.

"Uměním poradce je najít optimální řešení pro konkrétního zákazníka a umožnit mu volbu rozhodování pro jeho vlastní cestu v životě." – Jiří Střelec

ADVANCED DYNAMIC S.R.O. 

Společnost Advanced Dynamic s.r.o. je tady pro vás od roku 2010. Naší snahou je přinášet promyšlená, bezpečná a spolehlivá IT řešení, ať už se jedná o software naší produkce, anebo námi poskytované služby.
Naší specialitou jsou řešení pro tvorbu a správu listin, a jejich dlouhodobé uložení, jakožto elektronických originálů. Jsme producentem informačního systému Notarix určeného k tvorbě a správě listin, a ke komplexnímu řízení notářské agendy.

Poskytujeme služby registrační autority I.CA. Ať už potřebujete digitální certifikát pro svůj osobní či firemní elektronický podpis, certifikát pro svůj server, anebo jakékoli další užití, vše vyřídíte na naší pobočce. K digitálním certifikátům poskytujeme konzultace a uživatelská školení.

Provozujeme zároveň mobilní registrační autoritu. Náš technik dorazí k vám do kanceláře a vše vyřídí u vás. Vy se pak nemusíte zabývat ani procesem tvorby žádosti. 

REGISTRAČNÍ AUTORITA

Potřebujete získat digitální certifikát? Naše registrační autorita I.CA je tu pro vás.
Nejčastější využití digitálních certifikátů: Elektronický podpis, eRecept, OTE, Zabezpečení/autentizace

MOBILNÍ AUTORITA

Časové vytížení vám neumožňuje si pro certifikát přijet? Nechcete procházet procesem sami a raději byste, aby to celé někto provedl za vás? Máte v kanceláři více zájemců o certifikát? Pak je tady právě pro vás služba mobilní registrační autority, v rámci které přijede technik přímo za vámi a vše s vámi na místě vyřeší. 

DISTRIBUCE CERTIFIKÁTŮ NOTÁŘŮM

Naše společnost poskytuje služby distribuce certifikátům notářským kancelářím, a to v rámci celé ČR. V rámci této služby zajišťujeme dodávku čipových karet, čteček, tokenů. Součástí distribuce je také nastavení informačních systémů a aplikací využívaných v rámci notářských kanceláří.  

GDPR / DATA PROTECTION OFFICER

Naše společnost se zabývá implementací GDPR do prostředí malých a středních společností.
Zároveň poskytujeme služby DPO (pověřence pro ochranu osobních údajů) prostřednictvím certifikovaných pracovníků. Pro získání bližších informací nás neváhejte kontaktovat. 

ELPRO profi s.r.o.

Řešení LED osvětlení, zabezpečovacího systému, kamerového systému a kompletní elektroinstalace přesně pro vás. Hýčkejte se profesionálním certifikovaným týmem. Jsme odborníky v oboru již od roku 1992.

Pro své klienty zajišťujeme návrhy, konzultace a poradenství, zpracování nabídek, montáž a následný servis.

Svítidlo na míru

Hledáte originální svítidlo? Vyrobíme vám svítidlo na míru podle vašich představ. Umíme pracovat se spoustou materiálů a společně s vámi vymyslíme to nejlepší možné řešení.

LED osvětlení vašeho domova

Poradíme vám, jaké osvětlení je vhodné do jakých místností, jak si předchystat elektroinstalaci, jaká barva světla se hodí nejlépe a tak dále. Svítidla Vám můžeme před koupí i předvést.

Průmyslové haly, sklady...

Zabýváme se i osvětlením průmyslových hal, sportovišť a pouličním osvětlením. Na každý projekt vypracujeme světelnou studii v profesionálním programu DIALux. 

Elektronický zabezpečovací systém

Drátové i bezdrátové zabezpečovací systémy navrhujeme individuálně dle potřeb každého zákazníka. Instalujeme alarmy jak do malých bytů, tak do velkých průmyslových objektů. Celé zabezpečovací zařízení můžete vzdáleně ovládat přes aplikaci MyJABLOTRON. Kromě zabezpečení se postará o chytré funkce od rozsvěcení světel, které naleznete na našem e-shopu, po otevírání garáže.

Kamerové systémy

Kamerové systémy navrhujeme individuálně dle potřeb každého zákazníka. Při montážích klademe velký důraz na soukromí zákazníka, čistotu a preciznost. Samozřejmostí je pro nás i vaše zaškolení a následný servis. 

Elektroinstalace

Realizujeme elektroinstalace na míru vašim individuálním požadavkům. Využijte našich profesionálních komplexních služeb a řešte to s jednou firmou. 

Při montážích klademe velký důraz na soukromí zákazníka, čistotu a preciznost. Samozřejmostí je pro nás i vaše zaškolení a následný servis.

CID International

Historie

Společnost CID International, a.s. si poměrně rychle vydobyla přední místo mezi českými producenty informačních technologií pro oblast dopravy, spedice a skladování, a tuto pozici se jí daří trvale udržovat.

Byla založena v roce 1996 s centrálou v Praze a pobočkou v Brně, přičemž jejím cílem bylo poskytovat služby v oblasti IT zejména pro oblast železniční přepravy. Vedení společnosti však velmi rychle pochopilo, že bohaté zkušenosti mnoha zaměstnanců zejména z oblasti železniční dopravy, lze ve velké míře aplikovat i na dopravu silniční. Tak vznikla v roce 1997 pobočka v Ostravě, jejíž hlavní zaměření bylo směrováno na železniční a silniční dopravu a spedici. Postupným vývojem systémů, které jsou od samého počátku tvořeny v úzké spolupráci se zákazníky, se pokrývaly i další oblasti logistického řetězce, především pak doprava a skladování.

Současnost

Základní skupina pro tvorbu informačních systémů CID International sídlí od založení společnosti v Ostravě. Kromě informačních systémů firma nabízí také outsourcing, tvorbu technologických studií, odborných analýz, dále poskytuje poradenství v oblasti dopravy a logistiky, školení uživatelů a správců systému, apod.

V důsledku rychlého rozvoje firmy je věnována velká pozornost projektovému řízení, pro jehož podporu byl vyvinut a v roce 2005 nasazen vnitropodnikový informační systém, který splňuje vysoké nároky . Celý systém je neustále inovován tak, aby plnil potřeby společnosti CID International. Díky těmto inovacím může společnost udržovat i nadále vysokou konkurenceschopnost a je připravena i v budoucnu plnit na nejvyšší úrovni všechny náročné požadavky svých klientů.

Budoucnost

Základ svého úspěchu firma spatřuje v kvalitně sestaveném a cíleně rozvíjeném týmu odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s řešením informačních systémů v dopravě, spedici i skladování. Mnozí z nich prošli praxí v provozních a řídících funkcích u spedičních a dopravních firem. Tento tým je citlivě rozšiřován o mladé perspektivní pracovníky nejčastěji z řad absolventů vysokých škol se zaměřením na informační technologie.

Společnost důsledně dbá na neustálé rozvíjení know-how svých zaměstnanců ať už absolvováním pravidelných specializovaných školení, či formou samostudia. Nenahraditelné jsou znalosti nabývané v rámci praxe při realizaci nových projektů. Uplatňováním projektového řízení podporovaného kvalitním vnitropodnikovým informačním systémem je firma připravena na další dynamický růst při zachování všech dosavadních předností, mezi které řadíme zejména spolehlivost, pružnost a inovativnost.

Díky sledování a zapracovávání nových metod v oblasti informačních technologií do svých systémů, v kombinaci s dobrou orientací v problematice spedice, dopravy a skladování si společnost dlouhodobě udržuje významné postavení na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí, a v tomto trendu chceme i nadále pokračovat.


Žijeme na zahradě

Zahradní sen na míru a bez starostí. Špičkové bioklimatické pergoly, pergoly, krytá parkovací stání, terasy, bazény a zastřešení, či vířivé vany pro náročné. Vytvořili jsme již nespočet úžasných venkovních prostor. Bude vaše zahrada další? Jsme nadšenci, kteří věří, že zahrady nejsou jen místem pro rostliny, ale především prostorem pro život, relax a radost. Naše cesta začala před několika lety, kdy jsme se rozhodli spojit síly a vytvořit něco unikátního – platformu, která přináší to nejlepší z českých zahrad do vašich domovů.

Jak to všechno začalo

Náš projekt vznikl z jednoduché, ale silné myšlenky: zahrada by měla být místem, kde se cítíte šťastní a spokojení. Všechno začalo, když jsme se jako skupina přátel a zahradních nadšenců setkali na jedné zahradní slavnosti. Diskutovali jsme o tom, jak by bylo skvělé mít místo, kde by se lidé mohli inspirovat a najít vše potřebné pro vytvoření své vysněné zahrady. A tak se zrodila myšlenka na Žijeme na zahradě.

Naše poslání

Naším posláním je přinést do českých zahrad to nejlepší, co naše země může nabídnout. Hledáme a spojujeme špičkové české výrobce, dodavatele a řemeslníky, kteří sdílejí naše hodnoty: kvalitu, spolehlivost a vášeň pro dokonalé provedení. Chceme ukázat, že české ručičky stále dokážou divy a že v jednotě je naše síla.

Naši ideální zákazníci

Naši ideální zákazníci jsou ti, pro které je jejich zahrada srdeční záležitostí, stejně jako pro nás. Ať už jste majitelem rodinného domu, chalupy, hotelu či wellness centra, nebo prostě jen toužíte po vlastním kousku přírody, jsme tu pro vás. Rozumíme vaší touze po kráse, komfortu a dokonalém provedení. A uděláme vše pro to, abyste se ve své zahradě cítili jako v ráji.

Co nás odlišuje od konkurence?

Co nás odlišuje od konkurence? Naše srdce a naše vize. Nechceme být jen další firmou na trhu. Vytváříme komunitu spolupracujících lokálních podniků a nadšených zákazníků. Místo rivality nabízíme synergie. Místo honby za ziskem upřednostňujeme dlouhodobé vztahy a spokojenost. Proto pro své klienty vždy hledáme optimální řešení a klademe důraz na tzv. poměr CENA / VÝKON. Neboli co nejlepší cenu ve vztahu k užitku, kvalitě, designu, spolehlivosti a životnosti, a to s důrazem na bezpečnost, protože právě bezpečnost je často opomíjeným faktorem.

Proč si vybrat nás?

Hlavním benefitem pro naše klienty je, že pracujeme od navržení řešení až po samotnou realizaci. Někdo tomu říká "Na klíč". Pro nás je to samozřejmost. Za více než 30ti letou praxi totiž víme, kolik chyb, a často velmi drahých, způsobuje realizace projektu několika firmami. A klient se pak nikde nedovolá. Firmy přehazují zodpovědnost jedna na druhou a pro klienta to nakonec často nikam nevede, respektive vede k přijmutí ztráty a zaplacení vysokých částek za nápravu způsobených chyb. A takových rizik se s námi vyhnete.

Nabízíme širokou škálu služeb a produktů, které jsme pro vás dlouhodobě testovali v praxy, a které bravurně bravurně zakomponujeme do vašich zahrad. Ať už jde o bazény, bazénová zastřešení, bioklimatické pergoly, pergoly, WPC terasy a ve stejných dekorech i ploty a obklady fasád, jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit zahradu vašich snů. Naši odborníci – stavaři, elektrikáři, instalatéři, zámečníci, montážníci a zahradníci – všichni táhnou za jeden provaz s jediným cílem: vaší spokojeností.

SOLODOOR

 • Interiérové dveře
 • Bezpečnostní dveře
 • Bezpečnostní ocelové dveře NEXT
 • Protipožární dveře
 • Protihlukové dveře
 • Kouřotěsné dveře
 • Klima dveře
 • Zátěžové dveře
 • Dveře se světlíky
 • Celoskleněné dveře
 • Prosklené dveře
 • Zárubně
 • Kování
 • Hrany dveří
 • Konstrukce dveří

České ruce poctivých truhlářů a sklenářů, Německé technologie a italský design. Kvalita nejen na oko. Přijďte si osahat materiály, které dotvoří vaši domácnost, do našich prodejen. Záleží nám na každém detailu. Pomůžeme vám vyladit dveře podle představ.

Moravská banka vín
ORIONREAL, spol., s.r.o. 

Našim cílem je Vám představit co nejšírší nabídku tuzemských i zahraničních vín, které Vám nabídneme v našich vinotékách, e-shopu nebo formou degustací.

V našem Vinném sklepě Vám představíme celý sortiment formou pravidelných degustací nebo při firemních akcích včetně moravské kuchyně.

Díky programu Cesty za vínem Vám představíme jednotlivá vinařství a to jak v tuzemsku, tak i po celém světě.

Nabízíme:

 • prodejní vinotéka – široká nabídka vín z Moravy, Čech i zahraničí
 • nabídka archivních vín
 • dodávky vín na zakázku, do restaurací a firem
 • zajištění řízených degustací v našich prostorech nebo u klienta
 • dárková balení vín včetně vlastní etikety nebo potisku obalu
 • školení v oblasti vín
 • uskladnění ve sklepě při stálé teplotě
 • pronájem archivních boxů
 • dodávky vín pro firemní účely – tichá vína – /odečet DPH/

Dodavatelé

Znovín Znojmo, a.s., Vinselekt Ing. Michlovský, Moravíno Valtice s.r.o., Valtické vinné sklepy, a.s., ZD Sedlec, Baloun Velké Pavlovice, Mikrosvín Mikulov, Tanzberk Mikulov, Petr Marcinčák Novosedly, Josef Valihrach Krumvíř, Ampelos Znojmo, Vinařství Reisten, Agrodružstvo Strachotín, Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice, Lahofer, Nové vinařství, Vinařství Volařík, Vladimír Tetur, SingWine, Vinařství rodiny Špalkovy, Mikrosvín Mikulov, Vinařství Průdek, Chateau Mělník, Vinařství Machovec, Sonnberg, Maryša – ZEMAX Šitbořice, Reisten, Kolby, Rajhradské klášterní vinařství, U jeňoura Nechory, Bacchus, Vinikola s.r.o., Merlot D Or a mnoho dalších vinařství a dovozců….

FEMMS, luxusní osobní stylista

Specializovaná prodejna dámského prádla Femms

V naší Brněnské prodejně dámského sortimentu naleznete obrovský výběr vybraných kousků dámského prádlo, plavek, doplňků a oblečení. Skutečná prodejna prádla ale není jen a pouze o prodeji. Beru jako svoji osobní vizitku skutečnost, že se tady budete cítit dobře – a co víc, budete se ráda vracet.
Proč? Najdete tady i něco nehmatatelného – něco, na čem si ale dávám záležet ze všeho nejvíce. Atmosféru, která Vám připomene, že Vy jste ve vašem životě na prvním místě – a je třeba mít se ráda. A na tom není vůbec nic sobeckého. 

Ráda pro Vás na míru na tomto místě připravím i svůj exkluzivní servis. Pomůžu Vám při výběru od A do Z, a postarám se, abyste se u nás cítila jako v bavlnce. Doslova.

Prádlo není jen tak ledajaký kus oblečení. Tedy alespoň to správné ne. Atmosféra, dojem, dokonalý fitting – to nejsou jen prázdná slovní spojení. Žijeme v době, kdy všichni máme prakticky nekonečné možnosti výběru. Všude, kam se jen podíváme. To je na první pohled samozřejmě velká výhoda. Nejedné z nás z toho ale nakonec jde hlava trochu kolem. Profesionální pomoc při výběru je tak podle mě něčím, co rozhodně oceníte.

Během Vaší návštěvy Vám tak věnuji veškerou pozornost a provedu Vás širokým výběrem prádla. Vyslechnu Vás, seznámíme se, sblížíme se, a pomůžu Vám vybrat oblečení a prádlo, které k Vám naprosto dokonale padne. To všechno v naprosté harmonii a klidu při pití zdravé ovocné šťávy nebo živé vody.

Zasloužíte si být hýčkána. A dopřát si to nejlepší. ​


nabídky smluvně zakotvené a desítky dalších lukrativních nabídek
ve stadiu sjednávání prestižního partnerství 


SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT

SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT
SKVĚLE VYPADAT
/DOBŘE SE CÍTIT


LUX-US.eu
TAJNÉZNALOSTIJSOUSKUTEČNÝLUXUS